Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PONTUS CARLE (född 1955): Komposition, a tergo signerad Pontus Carle, daterad -09, olja på duk, 80 x 100 cm
Färgbortfall, krackelyr
393274
2016-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här