Stig Larsson akvarell

Stig Larsson akvarell
Stig Larsson akvarell
Stig Larsson akvarell
Stig Larsson akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG LARSSON (1900-tal): St Clair, sigerad, akvarell, 53 x 70 cm

393278

2016-07-01