Susan Gillhög olja

Susan Gillhög olja
Susan Gillhög olja
Susan Gillhög olja
Susan Gillhög olja

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

SUSAN GILLHÖG (född 1950): Interiör med kakelugn, signerad, olja på duk, 100 x 150 cm

393282

2016-07-01