Pontus Ljungberg olja

Pontus Ljungberg olja
Pontus Ljungberg olja
Pontus Ljungberg olja
Pontus Ljungberg olja
Pontus Ljungberg olja
Pontus Ljungberg olja

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PONTUS LJUNGBERG (1900-tal): Landskap, signerad och daterad 1988, olja på duk, 50 x 65 cm

393290

2016-07-01