Trädgårdsbord

Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄGÅRDSBORD, underrede i lättmetall, vitlackerad, skiva i trä, höjd ca 68, 140x76 cm

Slitage, skador, behov av nya ribbor

393307

2016-06-28