Georg Jensen

Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GEORG JENSEN, årsskedar, 5 st., förgyllt sterlingsilver, stämplade Georg Jensen, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, längd 15 cm, ca 250 g

Bruksslitage

393312

2016-06-28