Ove Bohlin ring silver
Vollendet
2016-06-29
393345
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
OVE BOHLIN, ring, silver, rökkvarts, stämplad O.U Bohlin, Stockholm 1964, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 8,7 g
Sten med smärre nagg