Ove Bohlin ring silver

Ove Bohlin ring silver
Ove Bohlin ring silver
Ove Bohlin ring silver
Ove Bohlin ring silver
Ove Bohlin ring silver
Ove Bohlin ring silver
Ove Bohlin ring silver
Ove Bohlin ring silver
Ove Bohlin ring silver
Ove Bohlin ring silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OVE BOHLIN, ring, silver, rökkvarts, stämplad O.U Bohlin, Stockholm 1964, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 8,7 g

Sten med smärre nagg

393345

2016-06-29