Kalle Berggren, tempera på duk

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KALLE BERGGREN (1949-2013), I baren, signerad och daterad Berggren -80, tempera på duk, 50x50 cm

393348

2016-06-28