Kalle Berggren, tempera på duk

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

KALLE BERGGREN (1949-2013), Muséet, signerad och daterad Kalle Berggren -80, vaxad tempera på duk, 50x50 cm

393349

2016-06-28