Sven Erixon färglitografi
2016-06-28
393365
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN X:et ERIXSON (1899-1979), "Sovjetstjärnan Venedig", signerad och daterad Sven Erixson -53, 180/360, färglitografi, 49 x 40 cm
Fuktskador, gulnad