Van Hoorn Hogerheiden

Van Hoorn Hogerheiden
Van Hoorn Hogerheiden
Van Hoorn Hogerheiden
Van Hoorn Hogerheiden
Van Hoorn Hogerheiden
Van Hoorn Hogerheiden

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAN HOORN (Nederländerna, 1900), "Hogerheiden", signerad, olja på duk, 21x31 cm

393378

2016-06-29