Trancherbestick empirestil

Trancherbestick empirestil
Trancherbestick empirestil
Trancherbestick empirestil
Trancherbestick empirestil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRANCHERBESTICK, 3 dlr, silver / 800, dekor av akantusblad, stämplade ACC 800, längd ca 31 cm

Bruksslitage

393380

2016-06-29