Bålskål glas

Bålskål glas
Bålskål glas
Bålskål glas
Bålskål glas
Bålskål glas
Bålskål glas
Bålskål glas
Bålskål glas

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÅLSKÅL, tidigt 1900-tal, glas med guldkant i relief, höjd 29, diameter 33 cm

1 insides mynningsnagg

393381

2016-06-29