Cigarettskrin

Cigarettskrin
Cigarettskrin
Cigarettskrin
Cigarettskrin
Cigarettskrin
Cigarettskrin
Cigarettskrin
Cigarettskrin
Cigarettskrin
Cigarettskrin

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CIGARETTSKRIN, silver, Deakin & Francis, Birmingham, 1900-tal, insida fordrad med cederträ, höjd 5, 16x9 cm

Smärre bucklor

393384

2016-06-29