Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARI RANTANEN (Finland, född 1956), numrerad 825/1000, signerad i trycket, screentryck på duk, 222x122 cm
HISTORIK: Ur IKEA Art Event-serien, 2006
I originalemballage (ej öppnad)
393394
2016-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här