Mari Rantanen akryl

Mari Rantanen akryl
Mari Rantanen akryl

Klubbat för:

350 SEK

2 000 SEK

MARI RANTANEN (Finland, född 1956), numrerad 825/1000, signerad i trycket, screentryck på duk, 222x122 cm

HISTORIK: Ur IKEA Art Event-serien, 2006

I originalemballage (ej öppnad)

393394

2016-06-29