Marjatta Sarasalo litografi

Marjatta Sarasalo litografi
Marjatta Sarasalo litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARJATTA SARASALO (född 1930): "Soluppgång" signerad och daterad Marjatta Sarasalo 1991, numrerad 60/360, färgoffset, 50x48 cm

393410

2016-06-29