Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, Karl Johan, 1800-talets första del, fanerad med mahgony, sitthöjd ca 44 cm
Smärre slitage
393433
2016-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här