Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Karl Johan, 1800-talets första del, fanerad med mahgony, sitthöjd ca 44 cm

Smärre slitage

393433

2016-06-29