Urnor Kina

Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina
Urnor Kina

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

URNOR, 1 par, porslin, Kina, 1800-/1900-tal, polykrom dekor i emaljfärg, höjd ca 45 cm

En urna med krackeleringar/sprickor i botten

393451

2016-06-29