Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
PAOLO VERONESE (1700-tal), kopia efter: Biblisk scen, olja på duk, ca 41 x 52 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 131)
Oramad, omfattande skador
393457
2016-06-29