Bordsur Jaeger le Coultre

Bordsur Jaeger le Coultre
Bordsur Jaeger le Coultre
Bordsur Jaeger le Coultre
Bordsur Jaeger le Coultre
Bordsur Jaeger le Coultre
Bordsur Jaeger le Coultre
Bordsur Jaeger le Coultre
Bordsur Jaeger le Coultre
Bordsur Jaeger le Coultre
Bordsur Jaeger le Coultre

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSUR, Jaeger le Coultre, Atmos, numrerad 104032 glasat fodral, tillhörande etui, höjd 22 cm

Etuiet med skador

393459

2016-06-29