Edward Smith akvarell

Edward Smith akvarell
Edward Smith akvarell

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

EDWARD SMITH, (1800-tal), Kristorp-minne från sommaren 1856, akvarell på papper, sign Edw Smith, 39x55 cm

Kuntoraportti

393477

Päivämäärä:

2016-06-29