Edward Smith akvarell
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
EDWARD SMITH, (1800-tal), Kristorp-minne från sommaren 1856, akvarell på papper, sign Edw Smith, 39x55 cm
Kuntoraportti
393477
Päivämäärä:
2016-06-29