Stina Sunesson

Stina Sunesson
Stina Sunesson
Stina Sunesson
Stina Sunesson
Stina Sunesson
Stina Sunesson
Stina Sunesson
Stina Sunesson

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

STINA SUNESSON (1925-1998): (2), blomsterstilleben, signerade och daterade Stina Sunesson 1967, akvarell och gouache, ca 20x18,5 cm

393495

2016-06-29