Tidningsställ

Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

TIDNINGSSTÄLL, på hjul, 1900-talets andra hälft, England, mahogny, underdel med låda, höjd 46, 49x36 cm

Kuntoraportti

slitage

393539

Päivämäärä:

2016-06-30