Tidningsställ
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
TIDNINGSSTÄLL, på hjul, 1900-talets andra hälft, England, mahogny, underdel med låda, höjd 46, 49x36 cm
Kuntoraportti
slitage
393539
Päivämäärä:
2016-06-30