Altarstakar i skuret trä

Altarstakar i skuret trä
Altarstakar i skuret trä
Altarstakar i skuret trä
Altarstakar i skuret trä
Altarstakar i skuret trä
Altarstakar i skuret trä
Altarstakar i skuret trä
Altarstakar i skuret trä
Altarstakar i skuret trä
Altarstakar i skuret trä
Altarstakar i skuret trä
Altarstakar i skuret trä

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

ALTARLJUSSTAKAR, 1 par, 1700-tal, barock, Italien, förgyllt och bemålat trä, bär påskrift, en dekorerad sida med bland annat bladdekor, på tre fötter, höjd ca 76 cm

Slitage och skador, renoverade och kompletterade, orangrepp

393541

2016-06-30