Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VASER, 1 par, England, sterlingsilver, Birmingham 1905, fyllda bottnar, höjd ca 22 cm
En vas lutar något, smärre slitage, bucklor, lagningar
393573
2016-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här