Parvaser England sterlingsilver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 1 par, England, sterlingsilver, Birmingham 1905, fyllda bottnar, höjd ca 22 cm

En vas lutar något, smärre slitage, bucklor, lagningar

393573

2016-06-30