Bellmanstolar

Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOLAR 1 par, 1800-tal, s.k. Bellmanstolar, gråmålade, sitthöjd 44 cm

skador renoverade kompletterade

393574

2016-06-30