Brännvinssked

Brännvinssked
Brännvinssked
Brännvinssked
Brännvinssked
Brännvinssked
Brännvinssked

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRÄNNVINSSKED, silver, 1700-tal, oidentifierad stämpel NPD, bär datering 1722 samt gravyr, längd ca 18 cm, vikt ca 37 g

Smärre slitage

393581

2016-06-30