Skrivbordsstol England
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, snurrfunktion, djuphäftad grön klädsel i skinn, dekorspik/ tellikor, höj- sänkbar centralfot med 5 ben med hjul, sitthöjd ca 45 cm
En fot med lagning
393587
2016-06-30