Skrivbordsstol England

Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, snurrfunktion, djuphäftad grön klädsel i skinn, dekorspik/ tellikor, höj- sänkbar centralfot med 5 ben med hjul, sitthöjd ca 45 cm

En fot med lagning

393587

2016-06-30