Matskedar vasa engelsk snäck gammal fransk haga

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

MATSKEDAR, 16 st, silver 18/1900-tal, varierande modeller bl.a. haga, gammal fransk, engelsk snäck, vasa, m.m. längd ca 18,5-21 cm vikt ca 980 g

Slitage, gravyrer, ägarstämplar

393592

2016-06-30