Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
MATSKEDAR, 16 st, silver 18/1900-tal, varierande modeller bl.a. haga, gammal fransk, engelsk snäck, vasa, m.m. längd ca 18,5-21 cm vikt ca 980 g
Slitage, gravyrer, ägarstämplar
393592
2016-06-30