Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TEXTIL, Irak, ca 1960-tal, broderi på vävd botten, 2 sammansydda våder, ca 204x155 cm
Mindre slitage, något smutsig, mindre skada
393613
2016-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här