Irak Samawa

Irak Samawa
Irak Samawa
Irak Samawa
Irak Samawa

Såld för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TEXTIL, Irak, ca 1960-tal, broderi på vävd botten, 2 sammansydda våder, ca 204x155 cm

Mindre slitage, något smutsig, mindre skada

393613

2016-08-08