Vitrinskåp Åmells

Vitrinskåp Åmells
Vitrinskåp Åmells
Vitrinskåp Åmells
Vitrinskåp Åmells
Vitrinskåp Åmells
Vitrinskåp Åmells
Vitrinskåp Åmells
Vitrinskåp Åmells
Vitrinskåp Åmells
Vitrinskåp Åmells

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets senare del, rokokostil, överskåp med vitrindörrar, snedklaff med bakomvarande skrivinredning, höjd ca 210, 100x52 cm

Smärre slitage

393630

2016-06-30