Matsalsgrupp rokokostil

Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MATGRUPP, 12+3 dlr, 1900-talets senare del, rokokostil, bestående av: matbord med 3 iläggsskivor, 9 stolar samt 2 karmstolar, textilklädd sits, iläggsskivor med sargkant, sitthöjd ca 46, mått bord höjd ca 75, 240-390x120 cm

Smärre slitage

393633

2016-07-02