Matsalsgrupp rokokostil
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
MATGRUPP, 12+3 dlr, 1900-talets senare del, rokokostil, bestående av: matbord med 3 iläggsskivor, 9 stolar samt 2 karmstolar, textilklädd sits, iläggsskivor med sargkant, sitthöjd ca 46, mått bord höjd ca 75, 240-390x120 cm
Smärre slitage
393633
2016-07-02