Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
BYRÅ, England, 1900-talets andra hälft, 4 lådor, idegran, draghandtag i patinerade metall, höjd ca 72, 50x39 cm
Slitage, märken
393648
2016-06-30