Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LYRBORD, empirestil, omkring 1900, mahogny, sarg med lådor, höjd ca 72, 67x44 cm, nycklar finns
Slitage, fanérskador, ett lås kärvar
393657
2016-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här