Taklampa art deco stil

Taklampa art deco stil
Taklampa art deco stil
Taklampa art deco stil
Taklampa art deco stil
Taklampa art deco stil
Taklampa art deco stil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR, art deco stil, 1900-talets andra hälft, mässing och opalglas, höjd 60, diameter 40 cm

Smärre slitage

393666

2016-06-30