Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR NYLUND, "Rubus", golvvas, stengods, märkt Rörstrand, monogramsignerad GN, spräcklig glasyr, höjd ca 52 cm
andrahandssortering, smärre slitage
393678
2016-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här