Golvvas Gunnar Nylund

Golvvas Gunnar Nylund
Golvvas Gunnar Nylund
Golvvas Gunnar Nylund
Golvvas Gunnar Nylund
Golvvas Gunnar Nylund
Golvvas Gunnar Nylund

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR NYLUND, "Rubus", golvvas, stengods, märkt Rörstrand, monogramsignerad GN, spräcklig glasyr, höjd ca 52 cm

andrahandssortering, smärre slitage

393678

2016-08-08