Hugo Öfverström oljemålning

Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HUGO ÖFVERSTRÖM (1900-73): Skog vid fors, signerad H Öfverström, olja på duk, ca 67x54 cm

393682

2016-08-08