Pieter Angillis hans efterföljare olja

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PIETER ANGILLIS, hans efterföljare, Fågel och grönsaksförsäljerska, olja på duk, 38x52 cm

Duk med slitage, dubblerad

393690

2016-07-01