Axel Haartman Vik med sjöbod

Axel Haartman Vik med sjöbod
Axel Haartman Vik med sjöbod
Axel Haartman Vik med sjöbod
Axel Haartman Vik med sjöbod
Axel Haartman Vik med sjöbod
Axel Haartman Vik med sjöbod
Axel Haartman Vik med sjöbod
Axel Haartman Vik med sjöbod

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AXEL HAARTMAN (Finland, 1877-1969), Vik med sjöbod, signerad och daterad A Haartman 1911, med dedikation "Till min goda vän Melcher", olja på duk, 55 x 46 cm

393719

2016-07-01