Blomlåda i mässing

Blomlåda i mässing
Blomlåda i mässing
Blomlåda i mässing
Blomlåda i mässing
Blomlåda i mässing
Blomlåda i mässing

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLOMLÅDA, tidigt 1900-tal, mässing, dekor av blommor och girlanger, lös insats, höjd ca 11, 50x14 cm

Slitage, en hörna lös vid kant

393723

2016-07-01