Goya etsning och akvatint
Klubbat för:
1 600 SEK
3 000 SEK
FRANCISCO DE GOYA (Spanien, 1746-1828), Proverbios pl. 4: Tras el vicio viene el fornicio, etsning och akvatint, 24,5x35 cm, sent avdrag på "wove" papper med vattenstämplar: Krönt cirkel samt årtalet 1970
LITTERATUR: Harris 251
393729
2016-07-01