Gunnar Persson

Gunnar Persson
Gunnar Persson
Gunnar Persson
Gunnar Persson
Gunnar Persson
Gunnar Persson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR PERSSON (1908-1975): Stockholmsmotiv, signerad Gunnar Persson, olja på duk fäst på pannå , ca 18x22 cm

393743

2016-07-01