Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
AXEL LINDMAN (1848-1930): Nattljus och båtar i Stockholm, signerad Axel Lindman, olja på träpannå ca 15x23 cm
393751
2016-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här