Axel Lindman

Axel Lindman
Axel Lindman
Axel Lindman
Axel Lindman
Axel Lindman
Axel Lindman

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

AXEL LINDMAN (1848-1930): Nattljus och båtar i Stockholm, signerad Axel Lindman, olja på träpannå ca 15x23 cm

393751

2016-07-01