Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KASTHALL ryamatta, 1960-tal, sigillmärkt, 230 x 135 cm
Visst bruksslitage
393759
2016-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här