Ryamatta Kasthall

Ryamatta Kasthall
Ryamatta Kasthall
Ryamatta Kasthall
Ryamatta Kasthall
Ryamatta Kasthall
Ryamatta Kasthall
Ryamatta Kasthall
Ryamatta Kasthall
Ryamatta Kasthall
Ryamatta Kasthall
Ryamatta Kasthall
Ryamatta Kasthall

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KASTHALL ryamatta, 1960-tal, sigillmärkt, 230 x 135 cm

Visst bruksslitage

393759

2016-07-01