Lennart Rodhe

Lennart Rodhe
Lennart Rodhe
Lennart Rodhe
Lennart Rodhe
Lennart Rodhe
Lennart Rodhe

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005), litografi, signerad och numrerad 169/280, tryckytans mått ca 26 x 44 cm.

393764

2016-07-01