Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIK LALLERSTEDT (1865-1955): (3) "Eskiss till Nybyggnad Hotell och Restaurant Waxholm", akvareller, signerade och daterade Jan 1900, 17,5x32 resp 17x27 cm
Gulnade, fläckar, skador
393772
2016-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här