Erik Lallerstedt eskisser

Erik Lallerstedt eskisser
Erik Lallerstedt eskisser
Erik Lallerstedt eskisser
Erik Lallerstedt eskisser
Erik Lallerstedt eskisser
Erik Lallerstedt eskisser

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK LALLERSTEDT (1865-1955): (3) "Eskiss till Nybyggnad Hotell och Restaurant Waxholm", akvareller, signerade och daterade Jan 1900, 17,5x32 resp 17x27 cm

Gulnade, fläckar, skador

393772

2016-07-01